Mirë Se Vini.

Kompania BeGa merret me shitjen dhe montimin në fushën e Sanitaris dhe Ngrohjes gjithashtu bën shitjen e Qeramikës ku mund te gjeni modelet e fundit 2018.

Bega ju ofron produktet me cilësi dhe dizajn te ri  me qëllim të zbukurimit te shtëpisë  sipas kërkesave tuaja.

icon thumb
BeGa Showroom

BeGa tashmë ka hapur showroom super ekskluziv ne magjistralen Ferizaj – Prishtinë

icon thumb
Cilësi e lartë.

Ne garantojmë per cilësinë e lartë dhe sigurine e produkteve tona.

icon thumb
Partnerët tanë.

Partnerët tanë janë kompani leader në fushën e tyre , si DEANTE , GEBERIT etj

DISA NGA PRODUGTET

Qeramika

Qeramika -

Tek ne do të mund të gjeni shumëllojshmëri te pllakave te banjos , kuzhines etj. Më shumë

Kabina Dushi

Kabina Dushi -

Kabina Dushi sipas permasave dhe formave te ndryshme me dizajn modren. Më shumë

Rubineta

Rubineta -

Rubineta për kuzhinen e banjon tuaj me nje stil modern te brendeve te njohura . Më shumë

Sistem Ngrohje

Sistem Ngrohje -

Siguro mënyren më të shëndetshme dhe ekonomike të ngrohjes  . Më shumë

GALERIA

Shkarko Katalogun ( BEGA - 2018 )

Shkarko